Субота, 20.04.2024, 17:16
Вітаю Вас Гість | RSSКОМІСІЯ ТЕХНОЛОГІЇ МАШИНОБУДУВАННЯ

Кіровоградського машинобудівного коледжу КНТУ

Меню сайту
Наше опитування
Чи слід впроваджувати Internet-технології в навчальний процес?
Всього відповідей: 36
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Про...

Комісія „Технології машинобудування” готує молодших спеціалістів з обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях. На комісії є кабінети "Технології машинобудування”, "Кабінет курсового і дипломного проектування”, "Кабінет автоматизації механічної обробки”, які обладнані у відповідності з навчальними планами, мають необхідні технічні засоби, телевізійну систему навчання, стенди, планшети, плакати, відповідають вимогам естетики, мають повне методичне забезпечення виконання лабораторних та практичних робіт, методичні вказівки для виконання самостійної роботи.


Лабораторні роботи виконуються на діючому обладнанні лабораторії металоріжучих верстатів. Студенти набувають робітничої професії токаря і оператора верстатів з числовим програмним управлінням в навчально-виробничій майстерні, що має дільниці: слюсарну, три механічні та верстатів з ЧПК.

Для підвищення якості знань студентів на комісії практикується поєднання різних форм навчання: лекція, комбінований урок, практичні та лабораторні заняття, самостійна робота, впроваджуються новітні технології навчання. Для розвитку ініціативності, творчих здібностей студентів під керівництвом досвідчених викладачів працюють гуртки технічної творчості. На комісії впроваджуються передові технології навчання: для викладання предмету "Системи автоматизованого проектування технологічних процесів” виконання курсових та дипломних проектів використовується комп’ютерна техніка та програмне забезпечення серії „КОМПАС”, „СПРУТ”,”ТЕХНОПРО”, пакети прикладних програм для розрахунку припусків, режимів різання, норм часу, кількості обладнання, визначення типу виробництва, проектування зуборізного інструменту, розрахунку верстатного пристрою.

 

Студенти проходять виробничу технологічну і переддипломну практики на підприємствах ВАТ „Гідросила” та ВАТ „Червона зірка”. Теми курсових та дипломних проектів будуються на матеріалах технологічної та переддипломної практики з урахуванням сучасних інженерно-технічних розробок базового підприємства. Частина студентів виконує реальні курсові та дипломні проекти, в яких ведуть розробку та виготовлення макетів діючих лабораторних моделей, стендів, планшетів, плакатів для забезпечення матеріально-технічної бази навчального процесу.

 

Комісія „Технології машинобудування” підтримує тісний зв’язок з кафедрами та науковцями КНТУ, провідними спеціалістами базових підприємств міста і області. Отримавши спеціальність, наші випускники працюють на підприємствах, в господарствах, фірмах, мають можливість продовжити навчання в інших навчальних закладах вищого рівня акредитації.
Пошук
Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2024
Використовуються технології uCoz